Софийски международен литературен фестивал за деца и младежи
03 май


Преди повечко от година, четири затворени вкъщи художнички се срещнахме онлайн на цветен четирибой и рисувахме мечки и котки по покана на: Софийски международен литературен фестивал за деца и младежи. Представихме проектите си и аз (Мая Бочева) разказах на децата за книгата "Къде ли да изхвърля това?" и как е създадена тя.
Можете да си припомните сулчилото се тук: Още тук
